Spotify Wrapped قابلیتی که به اسپاتیفای اضافه شد

در اغلب خاطرات شما موسیقی حضور دارد. موسیقی به زندگی روح می‌دهد و باعث بروز احساسات می‌شود. موسیقی همیشه یک پل ارتباطی بین مردم جهان بوده؛ یک زبان مشترک برای فهمیدن احساسات یک دیگر. شما گاهی با شنیدن بخشی از یک موزیک، خاطره آن را مرور می‌کنید. داشتن برنامه اسپاتیفای در جهان، سازنده میلیون‌ها خاطره با موزیک‌های مختلف است. اغلب طرفداران اسپاتیفای، پلی لیستی از موزیک‌های مورد علاقه خود، که در طول یک سال جمع کرده‌اند را با عنوان ” آنچه در سال گذشته شنیدم” با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند.

اما پیدا کردن و گوش دادن به آهنگ‌هایی که دوست دارید، هرگز راحت نیست. چه آهنگ‌های خواننده‌ی مورد علاقه شما باشد و چه اهنگ برتر جدول، یک اهنگ با سبک جدید یا یک کلاسیک که برای بار هشتاد هزارمین بار است که می‌شنوید. وقتی پای جمع کردن یک لیست وسط باشد؛ اغلب وسواس شدیدی برای انتخاب وجود دارد. دوستداران موسیقی به خوبی می‌دانند که در اسپاتیفای داشتن یک لیست محبوب چقدر می‌تواند سرگرم‌کننده باشد، چون شما می‌توانید در مورد آن‌ها با دوستان خود صحبت کنید.

2022 Spotify Wrapped چه کاری انجام می‌دهد؟

اسپاتیفای با اضافه کردن یک قابلیت جدید، طرفداران خود را شگفت‌زده کرده است. Wrapped یک ویژگی برای نمایش اسلایدی یا داستانی شکل از هنرمندان و موزیک‌هایی که در سال گذشته شما به آن در این برنامه گوش کرده‌اید. اگر شما در اسپاتیفای، با سبک موسیقی جدید آشنا شده باشید و یا موزیک قدیمی را پیدا کرده باشید، می‌توانید در این لیست ببینید. این پلی لیست با 100 اهنگ از انتخاب‌های شما پر شده است. شما هرگز از این قابلیت نمی‌توانید ساده گذرکنید.

Spotify Wrapped شما هر سال به‌ روز می‌شود و شما می‌توانید به راحتی آن را در رسانه‌های اجتماعی یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید. در این مقاله به نحوه پیداکردن پلی لیست داستانی می‌پردازیم و شما را برای داشتن آن راهنمایی می‌کنیم

در اسپاتیفای چقدر فعال هستید؟

اگر شما جز طرفداران اسپاتیفای هستید و به صورت روزانه یا روز‌ها اخر هفته، از این برنامه برای شنیدن موسیقی، پادکست و یا کتاب‌های صوتی خود استفاده می‌کنید؛ بدانید که Spotify Wrapped یکی از قابلیت‌های است که برای شما فعال شده است، در ادامه‌ی این مطلب به مراحل مهم توجه کنید تا بتوانید از این قابلیت جدید هم استفاده کنید.

اما اگر همین حالا به جمع کاربران اسپاتیفای پیوسته‌اید؛ به شما توصیه می‌کنیم این قابلیت را از دست ندهید. این برنامه یکی از پرطرفدار‌ترین موزیک پلی‌های جهان است و شما می‌توانید برای خود پلی لیست جالبی بسازید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

به طور میانگین اسپاتیفای هر چند هفته یک بار یک بروزرسانی برای برنامه خود منتشر می‌کند، بنابراین این احتمال برای شما وجود دارد که یک نوتیف در مورد این قابلیت جدید مشاهده کنید. اما اگر هنوز بروزرسانی را دریافت نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنم مطالب گذشته ما را برای بروز‌رسانی اسپاتیفای خود مطالعه کنید و سپس به سراغ ادامه این مطلب بیایید.

چطور Spotify Wrapped 2022 خود را پیدا کنید؟

در اینجا نحوه پیدا کردن Wrapped را برای شما توضیح می‌دهیم؛ لطفاً به دستورالعمل‌ها توجه کنید!

برنامه اسپاتیفای را باز کنید و روی کادر Your Wrapped is here ضربه بزنید. صفحه اصلی برنامه با گزینه 2022 Wrapped در مرکز صفحه قرار دارد، روی آن کلیک کنید. این بخش دارای 12 قسمت است و همچنین شامل ژانر‌های برتر، آهنگ‌های روزانه، دقایق پخش، آهنگ برتر و چیز‌های دیگر است. درصورتی که روی هر نقطه از مسیر، روی گزینه Share this story ضربه بزنید، اسلایدی را که در آن هستید می‌توانید برای دوستان خود یا رسانه‌های اجتماعی ارسال کنید.

صفحه Spotify Wrapped امکانات متنوعی دارد؛ برای نمونه: به شما این امکان را می‌دهد پلی لیست Your Tops Songs 2022 را به librery خود اضافه کنید. کافیست وقتی به اسلاید مربوط به فهرست پخش بهترین آهنگ‌های شما در سال 2022 رسیدید، روی افزودن ضربه بزنید. با این کار یک پلی لیست با 100 آهنگ که عنوان برترین‌های سال شما را دارد، ذخیره می‌شود. در این قسمت چندین آهنگ به صورت رندوم به لیست شما اضافه خواهد شد، بنابراین می‌توانید هر زمانی که وارد librery خود در اسپاتیفای می‌شوید، پل لیست خود را باز کنید و به آن گوش دهید، با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

از دیگر توانایی‌های 2022 Spotify Wrapped

شما در طول سال به موزیک‌های متفاوتی در اسپاتیفای گوش می‌دهید، برخی از این آهنگ‌ها کاملا با نیت خاصی انتخاب می‌شوند، اما ممکن است به صورت ناخواسته، به سبک یا آهنگ‌هایی با ویژگی خاصی گوش بدهید، که در ورژن‌ها یا سال‌های متفاوتی ساخته شده‌اند. شما آن‌ها را با لذت می‌شنوید و اسپاتیفای آن‌ها را در لیست Spotify Wrapped خود ثبت می‌کند. این قابلیت جدید در اسپاتیفای، توانایی تشخیص، پیدا کردن و لیست کردن آهنگ‌های برتر شما را دارد؛ در واقع همان آهنگ‌هایی که بیشتر در طول سال به آن‌ها گوش داده‌اید. آهنگ‌هایی که سلیقه‌ی موسیقی شما هستند.

Wrapped اسپاتیفای این توانایی را دارد که شما را با “Your Listening Personality ” خود هم آشنا کند. درحقیقت بر اساس عادات گوش دادن شما، به شما می‌گوید که کدام یک از 16 تیپ شخصیتی مختلف ایجاد شده توسط اسپاتیفای را دارید. شما یک صفحه در Spotify Wrapped دارید، که شخصیت شنونده شما را نشان می‌دهد. این یک ویژگی جدید است، که در سطح عمیق‌تری از ذائقه موسیقی شما و آنچه که به آن گوش می‌دهید را درنظر می‌گیرد.

اگر تا به اینجا این مطلب را مطالعه کرده باشید، حتماً اطلاع دارید که اسپاتیفای یک برنامه‌ی فوق‌العاده است و به همین دلیل پرطرفدارترین پلیر موزیک در جهان است. طبق وب سایت این شرکت، بیش از 400 میلیون کاربر دارد و با تمام این کاربران، که شامل هنرمندان و علاقمندان به موسیقی با کیفیت هستند، هر سال آهنگ‌ها، ژانر‌ها و لیست‌های پخش بی شماری را در این اپلیکشن پلی میکنند و گوش می‌دهند. اسپاتیفای دارای ابزار‌های بسیار متنوعی برای ارائه آمار‌هایی درباره سلیقه و نوع انتخاب‌های کاربران خودش هست.

اگر تا به حال می‌خواستید در عادات گوش دادن خود عمیق‌تر شوید، شاید برای اینکه ببینید کدام آهنگ‌ها را بیشتر گوش می‌دهید، یا سلیقه خودتان را با دیگران مقایسه کنید؛ برای درک این موضوع ده‌ها وب‌سایت، وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای بررسی این اطلاعات از آن‌ها استفاده کنید، اما اسپاتیفای، این فضا را در ساده‌ترین حالت خود برای شما ایجاد کرده است. این سایت‌های متفرقه از رسمی تا غیر رسمی، فقط به شما کمک می‌کنند که طرفداران موسیقی خود را از دید جدیدی ببینید، اما آن‌ها سلیقه و ظائقه موسیقی که در شما ایجاد می‌شود و خاطره می‌سازد را هرگز به شما نشان نخواهند داد.

و در پایان داستان 2022 Wrapped اسپاتیفای

شما یک کارت با تمام اطلاعات مهم موزیک‌های شما به شما می‌دهد. می‌توانید از آن برای به اشتراک‌گذاری استفاده کنید. روی آن ضربه بزنید و آن را به ‌عنوان تصویر ذخیره کنید، به عنوان تصویر خاصی برای خودتان، به دوستانتان ارسال کنید، یا آن را در رسانه‌های اجتماعی پست کنید. این عکس می‌تواند تصویری از شما یا کسانی که دوستشان دارید باشد، یک تصویر از خاطراتی که با موسیقی آن را به یاد می‌آورید و آن را به اشتراک می‌گذارید. اسپاتیفای این برنامه‌ی پر طرفدار، این موقعیت را برای شما و دوستان شما ساخته است. شما می‌توانید Spotify Wrapped خود را در اینستاگرام، تیک تاک و یا در یوتوب خود انتشار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed