آموزش پاک کردن آهنگ های پخش شده اخیر (Recently Played) در اسپاتیفای

آموزش پاک کردن لیست آهنگ های پخش شده اخیر (Recently Played) در اسپاتیفای

اگر شما هم خواستار آموزش پاک کردن لیست آهنگ های پخش شده اخیر (Recently Played) در اسپاتیفای هستید، شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می‌کنیم.

آموزش پاک کردن لیست آهنگ های پخش شده اخیر (Recently Played) در اسپاتیفای:

اگر می‌خواهید عادت‌های موسیقی خود را مخفی نگه دارید، باید ورودی‌های لیست آهنگ های پخش شده اخیر Spotify خود را با دنبال کردن مراحل زیر پاک کنید.

البته این نکته هم باید بدانید که این قابلیت تنها برای برنامه اسپاتیفای در دسکتاپ ویندوز یا مک امکان‌پذیر است و متأسفانه با استفاده از برنامه تلفن همراه یا وبسایت Spotify ، نمی‌توانید فهرست آهنگ های پخش شده اخیر را پاک کنید؛ اما با پاک کردن ورودی‌ها از برنامه دسک‌تاپ، آن‌ها در هر برنامه نصب شده دیگری از جمله تلفن همراه نیز حذف خواهد شد.

اما برای پاک کردن لیست آهنگ های پخش شده اخیر (Recently Played) در اسپاتیفای کافیست:

  1. اگر می‌خواهید فهرست آهنگ های پخش شده اخیر (Recently Played) خود را پاک کنید، باید کار را با باز کردن برنامه Spotify در رایانه شخصی یا مک خود شروع کنید و از منوی سمت چپ، روی گزینه Recently Played کلیک کنید تا فهرستی از آهنگ‌ها، آلبوم‌ها و هنرمندانی که قبلا پخش شده‌اند را ‌بینید.
  2. ورود به اهنگ های اخیر

  3. برای مشاهده تنظیمات آهنگ، کافیست ماوس خود را روی آهنگ قرار دهید تا تنظیمان آن را مشاهده کنید. با قرار گرفتن ماوس و مشاهده تنظیمات شما می‌تواند آهنگ مورد نظر دوباره پخش و یا آن را به فهرست Liked Songs «آهنگ‌های دوست‌داشتنی» اضافه کنید و یا حتی می‌توانید آن را به‌طور کامل حذف کنید که برای حذف آیتم از لیست آهنگ‌های پخش شده اخیر کافیست روی نماد منوی سه نقطه مانند تصویر زیر کلیک کنید.
  4. بخش اسپاتیفای اخیر

  5. در منو گزینه،هایی ظاهر می‌شوند شما باید گزینه Remove From Recently Played را انتخاب کنید.
  6. حذف تمام آهنگ ها

  7. پس از کلیک بر روی دکمه، آهنگ مورد نظر از لیست آهنگ‌های پخش شده اخیر پاک می‌شود و با انجام آن، آهنگ حذف شده در سایر دستگاه‌های که حساب اسپاتیفای دارید، حذف خواهد شد.

سخن آخر

به پایان آموزش پاک کردن لیست آهنگ های پخش شده اخیر (Recently Played) در اسپاتیفای رسیدیم و باید یگوییم که متاسفانه هیچ راهی برای پاک کردن همه آهنگ های پخش شده اخیر به یکباره وجود نداردو باید برای پاک کردن هر آهنگ، مراحل بالا را تکرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed