پپیدا کردن ژانرهای مختلف در اسپاتیفای

پیدا کردن ژانرها و آهنگ های جدید اسپاتیفای

اسپاتیفای یکی از بزرگترین پلتفرم های پخش موسیقی در جهان است که میلیون ها آهنگ با کلیک یک دکمه در دسترس است. با این حال، با وجود موسیقی های زیاد برای انتخاب، حرکت در پلتفرم و کشف ژانرهای جدید می تواند چالش برانگیز باشد. در این راهنمای مبتدی، نحوه کاوش در ژانرهای مختلف در اسپاتیفای و کشف موسیقی های جدیدی را که دوست دارید کشف خواهیم کرد.

بخش ژانرها و حالات اسپاتیفای را مرور کنید

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای کشف ژانرهای جدید در اسپاتیفای، مرور بخش ژانرها و حالت‌های پلتفرم است. این بخش طیف گسترده ای از ژانرها، از پاپ و هیپ هاپ تا بلوز و جاز را ارائه می دهد. شما همچنین می توانید بر اساس خلق و خوی مرور کنید، مانند آرامش، انرژی، و شاد. برای دسترسی به این بخش، بر روی تب “مرور” در برنامه اسپاتیفای یا در وب سایت کلیک کنید و “Genres & Moods” را انتخاب کنید.

از ویژگی رادیوی اسپاتیفای استفاده کنید

ویژگی اسپاتیفای’s Radio ابزاری قدرتمند برای کشف موسیقی جدید و کاوش در ژانرهای مختلف است. به سادگی آهنگ، آلبوم یا هنرمندی را که دوست دارید انتخاب کنید و روی دکمه “رادیو” کلیک کنید. سپس اسپاتیفای یک لیست پخش بر اساس انتخاب شما ایجاد می کند که شامل آهنگ ها و هنرمندان مشابهی است که ممکن است قبلاً نشنیده باشید.

لیست پخش هفتگی Discover اسپاتیفای را بررسی کنید

لیست پخش هفتگی Discover اسپاتیفای یک لیست پخش شخصی سازی شده است که هر دوشنبه با توصیه های موسیقی جدید بر اساس عادت های گوش دادن شما به روز می شود. این لیست پخش راهی عالی برای کشف ژانرها و هنرمندان جدیدی است که ممکن است قبلاً نشنیده باشید. برای دسترسی به لیست پخش هفتگی Discover خود، به برگه “صفحه اصلی” در برنامه اسپاتیفای یا در وب سایت بروید.

لیست های پخش ایجاد شده توسط سایر کاربران ببینید

لیست پخش اسپاتیفای در گوشی موبایل

اسپاتیفای جامعه گسترده ای از کاربران دارد که لیست های پخش را در این پلتفرم ایجاد و به اشتراک می گذارند. می‌توانید این فهرست‌های پخش را با جستجوی ژانرها یا تم‌های خاص، مانند «Indie Rock» یا «Summer Vibes» کاوش کنید. همچنین می‌توانید این لیست‌های پخش را دنبال کنید تا هنگام اضافه شدن آهنگ‌های جدید، به‌روزرسانی‌ها را دریافت کنید.

از عملکرد جستجوی اسپاتیفای استفاده کنید

در نهایت، می‌توانید از عملکرد جستجوی اسپاتیفای برای کشف ژانرها و هنرمندان جدید استفاده کنید. به سادگی ژانر یا هنرمندی را که دوست دارید تایپ کنید و اسپاتیفای لیستی از ژانرها و هنرمندان مرتبط را ارائه می دهد. سپس می توانید این ژانرها و هنرمندان را با گوش دادن به موسیقی آنها یا ایجاد یک لیست پخش بر اساس آهنگ های آنها بیشتر کشف کنید.

هنرمندان و برچسب های مورد علاقه خود را دنبال کنید

راه دیگر برای کشف ژانرهای مختلف در اسپاتیفای این است که هنرمندان و برچسب های مورد علاقه خود را دنبال کنید. وقتی هنرمند یا برچسبی را دنبال می‌کنید، هنگامی که موسیقی جدید منتشر می‌کند یا فهرست پخش ایجاد می‌کند، به‌روزرسانی‌ها را دریافت می‌کنید. این می تواند راهی عالی برای کشف موسیقی و ژانرهای جدیدی باشد که شبیه به هنرمندان و برچسب هایی هستند که قبلاً از آنها لذت می برید.

از ویژگی «هنرمندان مرتبط» اسپاتیفای استفاده کنید

ویژگی «هنرمندان مرتبط» اسپاتیفای ابزار قدرتمند دیگری برای کاوش ژانرهای مختلف در این پلتفرم است. وقتی هنرمندی را در اسپاتیفای جستجو می‌کنید، بخشی با عنوان «هواداران هم دوست دارند» را می‌بینید که هنرمندان مرتبط را در آن نشان می‌دهد. شما می توانید روی این هنرمندان کلیک کنید تا موسیقی آنها را کشف کنید و ژانرهای جدید را کشف کنید.

به لیست برتر اسپاتیفای گوش دهید

ویژگی Top Charts اسپاتیفای راهی عالی برای کشف موسیقی جدید و کشف ژانرهای مختلف محبوب در این پلتفرم است. بخش نمودارهای برتر دارای لیست های پخش محبوب ترین آهنگ ها و هنرمندان در اسپاتیفای است که بر اساس کشور و ژانر سازماندهی شده اند. شما همچنین می توانید یک لیست پخش بر اساس آهنگ ها و هنرمندان برجسته در نمودارهای برتر ایجاد کنید.

ویژگی “کنسرت” اسپاتیفای را کاوش کنید

ویژگی “کنسرت” اسپاتیفای راهی عالی برای کشف هنرمندان و ژانرهای جدیدی است که ممکن است قبلاً نشنیده باشید. هنگامی که یک هنرمند را در اسپاتیفای جستجو می کنید، یک برگه “کنسرت ها” را می بینید که کنسرت های آینده آن هنرمند و هنرمندان مشابه را نشان می دهد. این می تواند راهی عالی برای کشف موسیقی و ژانرهای جدیدی باشد که در منطقه شما محبوب هستند.

به انجمن ها و گروه های اسپاتیفای بپیوندید

در نهایت، پیوستن به جوامع و گروه‌های اسپاتیفای می‌تواند راهی عالی برای کشف موسیقی جدید و کشف ژانرهای مختلف باشد. انجمن ها و گروه های زیادی در اسپاتیفای به ژانرها و هنرمندان مختلف اختصاص داده شده اند و پیوستن به این گروه ها می تواند اطلاعات و منابع زیادی را برای کاوش در موسیقی جدید فراهم کند.

در نتیجه، کاوش در ژانرهای مختلف در اسپاتیفای آسان است و می تواند به کشف موسیقی جدیدی منجر شود که دوستش خواهید داشت. با مرور بخش ژانرها و حالات اسپاتیفای، استفاده از ویژگی رادیو، بررسی لیست پخش هفتگی Discover، کاوش در لیست های پخش ایجاد شده توسط سایر کاربران و استفاده از عملکرد جستجو، می توانید افق های موسیقی خود را گسترش دهید و ژانرها و هنرمندان جدیدی را پیدا کنید که ممکن است نداشته باشید. قبلا شنیده شده پس برای چی منتظری؟ همین امروز ژانرهای مختلف را در اسپاتیفای شروع کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed