چگونه باید بفهمید که حساب کاربری اسپاتیفای شما چند دنبال‌کننده دارد؟

چگونه باید بفهمید که حساب کاربری اسپاتیفای شما چند دنبال‌کننده دارد؟

اسپاتیفای یکی از برنامه‌های جالب و خاص موزیک پلیر است که با قابلیت‌های خاص و متنوعی که دارد، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. از این رو تعداد کاربرانی که این برنامه را نصب می‌کنند و نهایت لذت را از آن می‌برند نیز زیاد است. اسپاتیفای علاوه بر اینکه می‌تواند یک پخش‌کننده موسیقی خاص برای شما باشد، می‌تواند یک شبکه اجتماعی با قابلیت‌ها و ویژگی‌های متمایز نیز باشد. یکی از این ویژگی‌ها، قابلیت به اشتراک‌گذاری موسیقی و پلی لیست‌های شما در اسپاتیفای است، که در ادامه باعث ایجاد فضای مشترک بین افراد با شما می‌شود. ما در این مقاله در مورد این ویژگی صحبت می‌کنیم و اینکه آیا امکان برقراری ارتباط با افراد در این شبکه وجود دارد یا خیر؟

اسپاتیفای و فالوور‌های لیست پخش موزیک

شما می‌توانید در این برنامه یک پلی لیست با آهنگ‌های مورد علاقه خود را بسازید و در هنگام گوش دادن به این آهنگ‌ها از کیفیت بالای اسپاتیفای نهایت لذت را ببرید. حال سؤالی که پیش می‌آید این است: آیا می‌توانید بفهمید چه افرادی لیست پخش شما را دنبال می‌کنند؟ آیا می‌توان فهمید که چندین نفر لیست پخش شما را دنبال می‌کنند و لیست پخش شما چند فالوور دارد؟ در واقع باید بگوییم که شما به راحتی می‌توانید تعداد دنبال‌کننده‌های لیست پخش خود را بفهمید، ولی نمی‌توانید بفهمید که چه کسانی لیست پخش شما را دنبال می‌کنند.

علاوه بر این می‌توانید ببینید که چه کسانی حساب کاربری اسپاتیفای شما را دنبال می‌کنند و امکان فهمیدن تعداد آن‌ها نیز برای شما فراهم است. یکی از راه‌هایی که بفهمید چه کسانی شما را دنبال می‌کند این است که به پروفایل خود در این برنامه دسترسی داشته باشید. همان طور که برنامه اسپاتیفای دارای قابلیت‌های جذب‌کننده کاربر است، اما یک سری محدودیت‌ها نیز دارد که باید به آن‌ها توجه کنید. اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که یک لیست پخش در این برنامه ایجاد کرده‌اید و برای فهمیدن اینکه چه کسانی لیست پخش شما را گوش می‌دهند اشتیاق دارید و می‌خواهید بفهمید که چه کسانی پلی لیست شما را گوش می‌دهد، باید بدانید که در این یک مورد اسپاتیفای محدودیت‌هایی دارد.

این برنامه اطلاعات زیادی را فاش نمی‌کند و همه اطلاعات را درمورد دنبال‌کنندگان لیست پخش شما به شما نمی‌گوید. در واقع می‌توان گفت اسپاتیفای یک برنامه رازدار در این زمینه است. ولی اگر شما کنجکاوی بیش از حدی دارید و می‌خواهید بفهمید چه کسانی پلی لیست شما را فالو می‌کند، ما یک راه حل ویژه و خاصی را برای شما داریم. ما در این بخش آیتم‌هایی را آورده‌ایم تا با استفاده از این موارد به اطلاعات دنبال‌کننده‌های لیست پخش خود پی ببرید.

چگونه می‌توانیم ببینیم که در برنامه اسپاتیفای پلی لیست چند دنبال‌کننده دارد؟

احتمالا شما برای اینکه چه تعداد فالور دارید، بسیار هیجان زده هستید؛ امکان فهمیدن تعداد فالوور در اسپاتیفای به راحتی امکان‌پذیر است و شما می‌توانید این کار را با طی کردن چند مرحله کوتاه سریعاً انجام دهید و بفهمید که پلی لیست شماچند دنبال‌کننده دارد:

 1. برای اینکه وارد برنامه شوید از اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل کنید تا دچار مشکل نشوید.
 2. حال باید وارد برنامه اسپاتیفای خود شوید.
 3. پس از وارد شدن به این برنامه باید سری به librery خود بزنید.
 4. وقتی وارد کتابخانه شدید حال باید لیست پخش مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 5. حال شما می‌توانید در زیر عنوان تعداد دنبال‌کننده‌های فعلی لیست پخش خود را مشاهده کنید.
 6. همچنین در این بخش می‌توانید تعداد لایک‌های هر آهنگ را نیز ببینید.

به این ترتیب گفته شده در بالا به راحتی می‌توانید از تعداد دنبال‌کننده‌های لیست پخش خود مطلع شوید. در ادامه همراه ما باشید تا مراحل به دست آوردن اطلاعات دنبال‌کننده‌ها را نیز یاد بگیرید.

چگونه می‌توانیم ببینیم که چه کسی لیست پخش آهنگ ما را در اسپاتیفای فالو کرده است؟

همان طور که گفته شد تشخیص اینکه چه کسی پلی لیست شما را فالو می‌کند یکی از مواردی محسوب می‌شود که در این برنامه محدودیت دارد ولی ما با استفاده از روش‌هایی به شما آموزش می‌دهیم تا به راحتی بتوانید تشخیص دهید چه افرادی دنبال‌کننده شما هستند و شما بیاموزید که آنها را شناسایی کنید. شما می‌توانید طی مراحل زیر فالور‌های حساب کاربری خود را بشناسید:

 1. پس از اینکه از اتصال اینترنت خود خاطر جمع شدید، باید برنامه دسکتاپ اسپاتیفای را در رایانه شخصی یا رایانه mac باز کنید.
 2. اگر از حساب کاربری دسکتاپ خارج شده‌اید باید دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.
 3. اگر به سمت راست و بالای صفحه نگاه کنید در گوشه نام پروفایل خود را خواهید دید. روی پروفایل خود کلیک کنید.
 4. وقتی وارد صفحه پروفایل خود شدید نگاهی به زیر نام خود بیاندازید.
 5. نام حساب کاربری که لیست پخش شما را دنبال می‌کند در زیر نام شما نمایان می‌شود.
 6. اگر روی حساب کاربری که پلی لیست شما را دنبال می‌کند کلیک کنید لیستی از دنبال‌کننده‌های خود را خواهید دید. در واقع می‌توان گفت که صفحه باز شده لیست دنبال‌کننده‌های شما است.

به ترتیب مراحل بالا را پشت سر بگذارید تا بتوانید اطلاعات دنبال‌کننده‌های خود را ببینید.

چگونه با استفاده از موبایل می‌توان فهمید که چه کسی اکانت اسپاتیفای شما را دنبال می‌کند؟

روشی که قبلاً به آن اشاره کردیم تا با استفاده از آن دنبال‌کنندگان خود را بشناسید کمی پیچیده و با رایانه انجام می‌شود. حالا میخواهیم با یکی از روشهای بررسی با موبایل شما را آشنا کنیم، می‌خواهیم با یک روش بدون نیاز به رایانه به دغدغه شما پایان دهیم. ممکن است که به هر دلیلی به رایانه و دستگاه کامپیوتر خود دسترسی نداشته باشید و دنبال راهی ساده‌تر بگردید. درنظر داشته باشید در این روش اهمیتی برای اندروید بودن یا آیفون بودن گوشی شما جود ندارد، روش معرفی شده با استفاده از گوشی موبایل و به ساده‌ترین شکل، تعداد فالوور‌های شما را نشان خواهد داد

در مرحله اول باید مطمئن شوید که از اتصال اینترنتی برخوردار هستید.

سپس برنامه اسپاتیفای را در گوشی موبایل اندروید یا آیفون خود باز کنید.

پس از باز شدن برنامه روی نماد چرخ دنده (نماد تنظیمات) در گوشه سمت راست و بالای برنامه کلیک کنید.

حال صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد.

در قسمت بالایی صفحه روی نام پروفایل خود کلیک کنید.

حال چندین حساب کاربری را در زیر نام خود مشاهده می‌کنید.

با کلیک روی این حساب‌ها لیستی از دنبال‌کنندگان پلی لیست خود را خواهید دید.

به طور کلی برنامه اسپاتیفای شرایط مطلوبی را برای یک سوشال مدیای مخصوص موسیقی به وجود آورده اما حواسش کاملاً به این موضوع بوده است که از فضای شخصی کاربران خود محافظت کند و اطلاعات آن‌ها را در اختیار دیگران قرار ندهد. با این‌حال برای رفع احساس کنجکاوی کاربران خود، امکان مشاهده دنبال‌کننده‌های پلی لیست شما را به شما نشان می‌دهد. شما می‌توانید تعداد دنبال‌کننده‌های خود را به راحتی ببینید. شاید این مقاله برای رفع دغدغه‌های کنجکاوی شما روش‌هایی خاصی توانسته باشد به شما آموزش دهد، تا بتوانید به راحتی به شناخت فالوور‌های خود بپردازید. اسپاتیفای این غول موزیک پلیر جهان، توانسته تا به امروز بیش از چهارصد میلیون کاربر برای خود جمع کند و همچنین به طور سالانه آمارهای جالبی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد. امیدواریم شما هم از اسپاتیفای لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed