حل مشکل ساخت اکانت اسپاتیفای

حل مشکل ساخت اکانت اسپاتیفای این سرویسی که در حال حاضر میلیون‌ها طرفدار دارد، به‌راستی برای دوست داران محبوب‌ترین سامانه آنلاین موزیک، بسیار مهم است. این معضل با شدت بیشتری خود را نشان می‌دهد، وقتی به‌عنوان یک کاربر ایرانی قرار است، به این سامانه پا گذارید و از خدمات وسیع آن بهره‌مند شوید. وجود میلیون‌ها آهنگ، پادکست، ویدیو و … در این پلتفرم به‌راستی وسوسه‌برانگیز است و بسیاری از ایرانیان را ترغیب نموده تا به خرید نسخه پولی و پریمیوم آن نیز اقدام نمایند. اکنون نیز باآنکه تحریم‌ها برای کاربران ایرانی از روی این سرویس برداشته‌شده، بازهم پیش می‌آید که با مشکل ساخت اکانت اسپاتیفای مواجه شده و به دنبال راه‌حلی برای آن باشند. اگر فیلترشکن خود را در زمان ساخت اکانت و وارد شدن به آن فعال نموده اما بازهم قادر به حل مشکل ساخت اکانت اسپاتیفای نیستید، مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

راهکارهایی به‌منظور حل مشکل ساخت اکانت اسپاتیفای:

بسیار پیش‌آمده که در زمان ساخت اکانت توسط IP ایران با پیام خطا مواجه شوید یا به دلیل عدم حذف کش مرورگر امکان ثبت‌نام از شما صلب گردد. بسیاری که با دسکتاپ اقدام به نصب این سرویس نموده‌اند، نیز با مشکل فریز نرم‌افزار مواجه شده‌اند. به همین دلیل از ادامه کار بازمانده‌اند. این مشکلات به همراه دسته‌ای دیگر، استفاده از این سامانه را برای بسیار محدود می‌کند. همچنین عدم پاسخگویی مرورگر نیز از مسائل پیش‌آمده است. ازاین‌رو حل مشکل ساخت اکانت اسپاتیفای را به یک مسئله مهم بدل ساخته است. در ادامه برخی از این راهکارها را به‌منظور حل اصولی این موضوع باهم مرور می‌کنیم.

استفاده از نرم‌افزارهای VPN:

نرم‌افزارهای VPN مانند Windscribe VPN به شما وی‌پی‌ان با آی‌پی‌های پرایوت می‌دهد که برای نصب سامانه‌هایی چون اسپاتیفای بدان نیاز پیدا می‌کنید. پس به نصب این نرم‌افزار اقدام نمایید. سپس کشور را بر روی USA و شهر Dallas تنظیم کنید. البته باید این عملیات را قبل از اتصال به اسپاتیفای انجام دهید. بدین ترتیب به‌راحتی مشکل ساخت اکانت مرتفع می‌شود.

ریست نمودن:

بسیاری گمان می‌کنند، برای حل مشکل ساخت اکانت اسپاتیفای راه سختی در پیش دارند. ولی گاهی همین‌که از نرم‌افزار برای چند ثانیه خارج‌شده و مجدداً به آن داخل شوید، کفایت می‌کند. این عمل سبب Restart نرم افزار شده و امکان تکمیل ثبت‌نام فراهم می‌شود. اگر متوجه عدم تأثیر این عمل بر فرآیند ساخت اکانت شده‌اید، می‌توانید از ریست نمودن دستگاه خود نیز به‌عنوان ترفندی مؤثر استفاده نمایید. در بسیاری موارد این دو عمل جواب داده و مشکل را برطرف می‌سازد.

آپدیت نرم‌افزار:

آپدیت تمامی نرم‌افزارها بهترین شگرد به‌منظور بازگردانی عملکرد بهینه آن‌ها است. در اینجا اسپاتیفای نیز استثنا نبوده و با به‌روزرسانی آن می‌توان هم به نسخه باکیفیت‌تر آن دست‌یافت و هم مشکل ساخت اکانت را تا حدی مرتفع ساخت. گاهی نیز ناچارید برای حل مشکل ساخت اکانت اسپاتیفای به بروزرسانی نرم‌افزار سیستم خود نیز فکر کنید. برنامه‌ها و سیستم‌عامل‌های قدیمی زمینه بروز مشکل را در جریان ثبت‌نام ایجاد می‌کنند، به همین دلیل ناچاریم هرزگاهی به آپدیتشان بی اندیشیم.

بررسی فایروال:

با بررسی مشکلات رایج در زمان ساخت اکانت، این بیشتر کاربران دسکتاپی هستند که با چنین وضعیت‌هایی مواجه می‌شوند. کاربران موبایلی کیفیت بالاتر و سهولت استفاده بیشتری را دریافت می‌کنند. یکی از این مواقع عدم اجازه ثبت‌نام توسط فایروال در نسخه دسکتاپ است که کاربران را برای حل آن ناچار می‌سازد برای مدتی هرچند کوتاه به خاموش نمودن آن بپردازند، بدین طریق به حل مشکل ساخت اکانت اسپاتیفای نائل شوند.

می توانید خرید اکانت اسپاتیفای را به ما بسپارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed