آموزش عوض کردن ایمیل و رمز در اسپاتیفای

آموزش عوض کردن ایمیل و رمز اسپاتیفای

امروز می‌خواهیم به آموزش عوض کردن ایمیل و رمز در اسپاتیفای بپردازیم.

حتما برای شماهم پیش آمده که بخواهید رمز و یا ایمیلی که قبلا استفاده کرده‌اید را در اسپاتیفای عوض کنید؛ اما اینکار چگونه انجام می‌شود؟

در ادامه همراه ما باشید که به طور کامل و قدم به قدم نحوه عوض کردن رمز و ایمیل در اسپاتیفای را آموزش دهیم.

آموزش عوض کردن ایمیل و رمز در اسپاتیفای

در این بخش می‌خواهیم ابتدا به نحوه عوض کردن ایمیل و در نهایت به چگونگی تغییر رمز در اسپاتیفای بپردازیم.

عوض کردن ایمیل در اسپاتیفای

برای عوض کردن ایمیل در اسپاتیفای لازم است مراحل زیر را به ترتیب پیش ببرید:

ابتدا از طریق مرورگر گوگل و یا فایرفاکس وارد سایت Spotify شوید و از بخش Log in وارد پنل کاربری خود شوید.

بعد از ورود، از بخش Profile بر روی گزینه Account مانند تصویر زیر کلیک کنید.

اکانت در اسپاتیفای

حال از نوار کناری بخش اکانت به نام Account Overview، بر روی گزینه Edit Profile کلیک می‌کنیم.

تغییر ایمیل

بعد از ورود به صفحه Edit Profile، اطلاعاتی برای شما نمایش داده می‌شود که در گزینه Email می‌توانید نسبت به تغییر ایمیل خود انتخاب کنید و در بخش Password نیز باید رمز فعلی که در اختیار دارید را وارد کنید و در نهایت بعد از انجام تغییرات، گزینه Save Profile را بزنید.

فیلد ایمیل و رمز

آموزش عوض کردن ایمیل در اسپاتیفای در اینجا به پایان رسید.

آموزش عوض کردن رمز در اسپاتیفای

اما برای تغییر رمز عبور در اسپاتیفای کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

بازهم از طریق مرورگر گوگل و یا فایرفاکس وارد سایت Spotify شده و از بخش Log in وارد حساب کاربری خود می‌شوید.

مجددا از بخش Profile بر روی گزینه Accountکلیک می‌کنید و از نوار کناری اکانت پروفایلتان که Account Overview نام دارد، گزینه Change Password را انتخاب می‌کنید.

تغییر رمز

بعد از کلیک صفحه‌ای به نام Change Your Password برای شما ظاهر می شود که در اینجا، روی فیلد Current Password «گذرواژه فعلی» کلیک و رمز عبور فعلی Spotify خود را تایپ کنید. در ادامه روی قسمت New Password «گذرواژه جدید» کلیک و رمز عبور جدید خود را تایپ کنید و در فیلد Repeat New Password، باید دوباره همان رمز عبور جدید انتخابی را تایپ کنید و در نهایت، روی گزینه Set New Password «تنظیم رمز عبور جدید» کلیک می‌کنید.

رمز

بعد از اعمال تغییرات اسپاتیفای پیغامی را مبنی بر “رمز عبور شما با موفقیت تغییر کرده است” را مانند تصویر زیر به شما نمایش می‌دهد و بعد از مشاهده این پیغام تغییرات شما با موفقیت اعمال شده است.

نحوه بازنشانی رمز عبور

به انتهای آموزش عوض کردن ایمیل و رمز در اسپاتیفای رسیدیم اما برخی از مواقع رمز عبور خود را فراموش می‌کنید و نیاز دارید رمز عبور جدیدی را انتخاب کنید که برای اینکار کافیست:

بعد از ورود به سایت اسپاتیفای و کلیک بر روی گزینه Log in به محض باز شدن صفحه ورود به سیستم، درست در زیر فیلد Password «رمز عبور»، روی Forgot Your Password «رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید» کلیک کنید.

بعد از مشاهده صفحه Password Reset “بازنشانی رمز عبور”روی فیلدEmail Address or Username «آدرس ایمیل یا نام کاربری» کلیک کنید و نام کاربری یا آدرس ایمیل مرتبط با حساب خود را تایپ و Confirm the captcha “کپچا” را تأیید کنید و سپس در زیر کادر کپچا، روی گزینه Send «ارسال» کلیک کنید.

اسپاتیفای تایید

صندوق ورودی حساب ایمیل خود را باز کنید و ایمیلی که از Spotify برای شما ارسال شده را باز کنید و روی پیوند Reset Password کلیک کنید.

اسپاتیفای صندوق ورودی

بعد از کلیک بر روی پیوند به صفحه Reset Password «بازنشانی رمز عبور» هدایت می‌شوید و در این صفحه، روی New Password «گذرواژه جدید» کلیک و رمز عبور جدیدی را برای حساب کاربری خود تایپ کنید. در فیلد Repeat New Password نیز دوباره همان رمز عبور را باید وارد کنید و در پایان کار با تایید کپچا روی گزینه Send “ارسال” کلیک کنید.

ریست رمز

در نهایت پیغام Password Updated «گذرواژه به روز شد» را روی صفحه نمایش خود خواهید دید که تأیید می کند رمز عبور جدید شما با موفقیت در حساب شما اعمال شده است.

تایید تغییرات

جمع‌بندی

خب دوستان به پایان آموزش عوض کردن ایمیل و رمز در اسپاتیفای رسیدیم؛ ما سعی کردیم تا مهم‌ترین نکات را در خصوص این آموزش خدمت شما ارائه دهیم و اگر بازهم سوالی در ذهن شما وجود داشت، در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

🚀 در تعطیلات عید سفارشات فوری انجام میشود. 🔥
فعال