امکانات جدید اسپاتیفای سال 2023

 

امکانات جدید اسپاتیفای

اسپاتیفای یکی از برنامه‌های بسیار پرکاربرد در زمینه موسیقی است؛ شما می‌توانید در این اپ موسیقی‌های مورد علاقه خود را بشنوید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این شبکه اجتماعی محبوب، در31 ژانویه 2023، به طرفدارانش یک قابلیت جدید، عیدی داد. قابلیت یک پلی لیست در کپسول (Playlist in a Bottle ) که در واقع این امکان را به کاربران اکانت پرمیوم می‌دهد که موزیک‌های مورد علاقه‌ی خود را در یک کپسول نگه داری کنند.

قابلیت پلی لیست اسپاتیفای، یک کپسول زمانی است. درحقیقت برای مدت زمان مشخصی با محدودیت تعداد معینی می‌تواند موزیک‌های مورد علاقه‌ی شما را در خود نگه دارد و در زمانی که مایل هستید آن‌ها را بشنوید، با ضربه‌ای برروی آیکون آن، آن را پلی کنید. در صورتی که اکانت نداریم میتوانید از صفحه خرید اکانت اسپاتیفای اقدام به تهیه پرمیوم کنید.

Playlist in a Bottle – قابلیت جدید اسپاتیفای

کپسول زمانی پلی لیست شما تا سال 2024 از بین می‌رود!

اسپاتیفای این قابلیت جدید را برای مدت محدودی در اختیار کاربران ویژه‌ی خود قرار داده است، تا با شروع سال جدید، به طرفداران ممتاز خود تبریک بگوید و اعلام کند که سال جدید به این معنی است، که بهتر است به آینده نگاه کنید و دقیقاً یک سال بعد به آنچه که ساختید، گوش دهید و لذت ببرید.

اضافه کردن یک آیتماز پنج عدد برای کپسول زمانی پلی‌لیست موزیک در اسپاتیفای

چگونه یک کپسول زمانی موزیکالی در spotify ایجاد کنیم؟ (راهنمای فعال‌سازی)

حتماً با خواندن درباره این قابلیت جدید، شما هم به شوق آمده‌اید که این ویژگی منحصر به فرد را تجربه کنید.

اگر به ساخت یک کپسول زمانی موزیکالی، در اپ اسپاتیفای خود فکرمیکنید؛ لازم است بدانید که اولین قدم در ایجاد یک کپسول زمانی موسیقی، اطمینان از آپدیت برنامه اسپاتیفای است. حالا باید روی کلمه get started ضربه بزنید و وارد صفحه جدیدی از این برنامه فوق‌العاده شوید.

می‌توانید موزیک برای کپسول زمانی پلی‌لیست اسپاتیفای خود انتخاب کنید!

صفحه باز شده توجه شما را به خود جلب خواهد کرد و می‌توان گفت که جذابیت زیادی هم دارد. شما در این صفحه مواردی را مشاهده می‌کنید که قرار است کپسول زمانی پلی‌لیست اسپاتیفای خود را در آن نگهداری می‌کنید. به عنوان مثال شما می‌خواهید کپسول زمان خود را درون یک بطری، یک جیب‌، یک جلد آدامس، یک ظرف ناهار، یا درون یک خرس عروسکی نگهداری کنید؛ یکی از این موارد را به دلخواه و سلیقه خود انتخاب می‌کنید.

پس از آن باید آهنگ‌هایی را که قصد ذخیره دارید را انتخاب کنید، تا در پلی لیست کپسول زمانی شما ذخیره شوند. اسپاتیفای برای اینکه به شما در این امر کمک کند سؤالاتی را در قالب پیام از شما می‌پرسد؛ سؤالاتی مانند: شما دوست دارید کدام موسیقی را در سال جدید به صورت زنده بشنوید؟ یا به روی چه موزیک‌های حساس هستید؟ و موزیک نوستالژیک شما کدام است؟

در اینجا باید روی کادر خالی زیر سؤال بزنید، تا آهنگ مورد نظرتان را انتخاب شود. با انتخاب گزینه random برنامه اسپاتیفای آهنگ مورد نظر شما را پیدا می‌کند و آن را انتخاب می‌کند. همچنین با انتخاب گزینه new question می‌توانید به راحتی یک درخواست متفاوت را ببینید. شما حداقل باید ۳ آهنگ را انتخاب کنید و مزیت جذاب این بخش این است که می‌توانید هر تعداد آهنگی که دلخواه شما در اسپاتیفای اپ است را به کپسول زمان خود اضافه کنید.

در قدم بعدی باید پس از انتخاب آهنگ آخر گزینه “ادامه دادن” را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید کار کپسول زمانی خود را نهایی کنید، باید روی گزینه “im done” کلیک کنید. شما امکان تغییر انتخاب‌های خود را دارید. باید روی هر آهنگ ضربه بزنید و آن را تغییر بدهید.

اشتراک‌گذاری در اسپاتیفای در قابلیت کپسول زمانی

در گذشته که شما مسیر‌های برگشتی را در اسپاتیفای قفل می‌کردید، این برنامه لیست پخش شما را مهر و موم می‌کرد. سپس یک کارت به شما می‌داد، تا شما این کارت را با دیگران و در فضا‌های مجازی به اشتراک بگذارید؛ تا علاوه بر اینکه افراد دیگری اقدام به نصب این برنامه می‌کنند، شما هم بتوانید آنچه که گوش می‌کردید را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اما حالا در قابلیت جدید، پس از گذشت زمان مهر و موم، کپسول زمانی، موزیک شما را باز می‌کند و آن را مانند هدیه‌ای دوباره به عنوان یک jamfest نوستالژیک، برایتان ارسال می‌کند.

شاید حالا که در مورد به اشتراک‌گذاری موزیک صحبت شد، مایل باشید بدانید که پلی لیستی مورد علاقه‌ی شما در اسپاتیفای می‌تواند دنبال‌کننده داشته باشد؛ اگر این موضوع را می‌دانستید ولی هنوز نمی‌دانید که چطور لیست فالور‌های خود را ببینید؛ ادامه‌ی این مطلب را همراه ما باشید؛

اسپاتیفای و دنبال‌کننده‌های پلی لیست موزیک شما


اسپاتیفای یکی از برنامه‌های جالب و خاص موزیک پلی است که با قابلیت‌های خاص و متنوعی که دارد، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. از این بابت تعداد کاربرانی که این برنامه را نصب می‌کنند و نهایت لذت را از آن می‌برند نیز زیاد است. شما می‌توانید در این برنامه یک لیست پخش با آهنگ‌های مورد علاقه خود را بسازید و در هنگام گوش دادن به این آهنگ‌ها آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. حال سؤالی که پیش می‌آید این است: آیا می‌توانید بفهمید چه افرادی لیست پخش شما را دنبال می‌کنند؟ آیا می‌توان فهمید که چندین نفر لیست پخش شما را دنبال می‌کنند و لیست پخش شما چند فالوور دارد؟ در واقع باید بگوییم که شما به راحتی می‌توانید از تعداد دنبال‌کننده‌های لیست پخش خود مطلع بشوید، ولی نمی‌توانید به طور دقیق بدانید که چه کسانی لیست پخش شما را دنبال می‌کنند.

قابلیت لایک کردن، فالورهای‌ پلی‌لیست موزیک در اسپاتیفای

اسپاتیفای رازدار شما


همان طور که برنامه اسپاتیفا، دارای قابلیت‌های جذب‌کننده برای کاربرانش است، اما یک سری محدودیت‌ها نیز دارد، که باید به آن‌ها توجه کنید. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که یک لیست پخش در این برنامه ایجاد کرده‌اید و برای فهمیدن اینکه چه کسانی لیست پخش شما را گوش می‌دهند، هم اشتیاق دارید و می‌خواهید بفهمید که چه کسانی پلی لیست شما را گوش می‌دهد، باید بدانید که در این یک مورد اسپاتیفای محدودیت‌هایی را برای امنیت بیشتر برنامه لحاظ کرده است.

دنبال‌کنندگان خود در پلی‌لیست موزیک در اسپاتیفای را شناسایی کنید

برنامه اسپاتیفای اطلاعات زیادی را فاش نمی‌کند و همه اطلاعات را درمورد دنبال‌کنندگان لیست پخش شما به شما نمی‌گوید. در واقع می‌توان گفت یک برنامه رازدار در این زمینه است. اما با این حال راه‌کار‌هایی برای رسوا کردن فالور‌های شما وجود دارد که ما با استفاده از روش‌هایی خاص به شما آن را آموزش می‌دهیم؛

شما می‌توانید با انجام دادن این مراحل، دنبال‌کنندگان حساب کاربری خود را بشناسید:

  1. وارد برنامه اسپاتیفای خود شوید.
  2. پس از وارد شدن به این برنامه باید سری به Library خود بزنید.
  3. لیست پخش مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  4. در این قسمت شما می توانید در زیر عنوان، تعداد دنبال کننده های فعلی پلی‌لیست و همینطور تعداد لایک‌های هر موزیک خود را مشاهده کنید

همچنین در ادامه‌ی همین مطلب، شما میتوانید شیوه به دست آوردن اطلاعات دنبال کننده ها را نیز یاد بگیرید؛

  1. اولین قدم برای شروع مراحل، اطمینان داشتن از اتصال اینترنت است.
  2. وارد حساب کاربری خود شوید.
  3. اگر به سمت راست و بالای صفحه نگاه کنید، در گوشه نام پروفایل خود را خواهید دید.
  4. روی پروفایل خود کلیک کنید.
  5. وقتی وارد صفحه پروفایل خود شدید؛ فقط به قسمت پایین نام کاربری خود نگاه کنید وتعداد فالور‌های خود را ببینید.
  6. اگر روی حساب کاربری که پلی لیست شما را دنبال می‌کند، کلیک کنید؛ لیستی از دنبال‌کننده‌های خود را خواهید دید. در واقع می‌توان گفت که صفحه باز شده لیست دنبال‌کننده‌های شما است.

اگر به ترتیب مراحل بالا را پشت سر بگذارید، می‌توانید اطلاعات دنبال‌کننده‌های خود را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed