اسپاتیفای شرکت کتاب صوتی Findaway را می خرد

اسپاتیفای که یک پلتفرم بزرگ در بخش موسیقی می باشد، میخواهد با خرید شرکت Findaway یک تحولی در حوزه کتاب های صوتی اش ایجاد کند. امروزه کتاب های صوتی برای افرادی کاربرد دارد که حوصله ی کتابخوانی را ندارند و انواع سایت ها و  پلتفرمها نیز در این زمینه  نیز در دسترس می باشد.

اسپاتیفای میخواهد با خرید Findaway  چندین بخش را از آن خود کند و به یک امپراطوری در بخش صوتی مثل کتاب های صوتی و آهنگ ها تبدیل شود. البته نام Findaway میتواند آنقدری تاثیر مثبت بر روی ساختار شرکت اسپاتیفای داشته باشد که نام اسپاتیفای را به یک برند و غول تجاری تبدیل نماید.

استفاده از کتاب های صوتی در اسپاتیفای میتواند مخاطبین اسپاتیفای را چندین برابر افزایش دهد، به خصوص کسانی که به  موسیقی علاقه دارند و کسانی عاشق داستان و کتابخوانی هستند میتوانند به عضویت اسپاتیفای در بیایند و این باعث میشود اسپاتیفای ماهانه چندین میلیون دلار سود کند که به یک شرکت تاریخ ساز در این زمینه تبدیل خواهد شد.

اسپاتیفای تمامی کتاب صوتی را در پلتفرم خودش موجود میکند و به سایر نویسندگان و کتاب های صوتی و انتشارات نیز حق و حقوقشان را پرداخت خواهد کرد.

خرید اکانت اسپاتیفای

اضافه کردن بخش کتابهای صوتی در اسپاتیفای  چندین منفعت دارد. ممکن است در عرض یکسال اسپاتیفای به یک ثروت میلیارد دلاری دست بیابد که این مورد در نوبه خودش بسیار امری نادر خواهد بود. همچنین این کار باعث میشود تا اسپاتیفای حتی به فکر این باشد که شرکت های دیگر در این حوزه را نیز خریداری کند تا قلمرو خودش را در حوزه بخش های صوتی تقویت سازد. مهمترین عامل در این مورد افزایش طرفداران اسپاتیفای خواهد بود که آن را به یک شرکت متحصر به فرد در زمینه موسیقی و کتاب های صوتی تبدیل میکند و در رتبه نخست این حوزه جای خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed