اسپاتیفای در حال آزمایش ابزار ایجاد پادکست درون برنامه ای است

 

اسپاتیفای در حال آزمایش یک ابزار جدید ایجاد پادکست درون برنامه ای برای کاهش موانع ورود است. کاربران می توانند همه پادکست ها را از برنامه اسپاتیفای ضبط، ویرایش و منتشر کنند.

با توجه به ویدیویی که این ویژگی جدید را معرفی می کند، متوجه شدیم که در حال حاضر در نیوزلند در حال آزمایش است. اسپاتیفای در سال 2019، Anchor، یک پلتفرم ایجاد پادکست را به قیمت تخمینی 140 میلیون دلار خریداری کرد. اما از آن زمان، اسپاتیفای برای جذب تبلیغ‌کنندگان و علاقه به ایجاد پادکست‌های مردمی تلاش کرده است. آوردن ویژگی های اصلی Anchor به برنامه اسپاتیفای باعث کاهش ناسازگاری می شود.

مایکل میگنانو، یکی از بنیانگذاران Anchor، زمانی که می‌گوید این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد قسمت‌های پادکست را بدون نیاز به ابزار یا سخت‌افزار اضافی بسازند، به آن اشاره می‌کند. ویدیویی کوتاه، برخی از انتظارات را از ابزار ایجاد پادکست درون برنامه ای اسپاتیفای معرفی می کند.

یک دکمه + در نزدیکی “کتابخانه شما” در نوار پایین صفحه اصلی ظاهر می شود. با ضربه زدن روی آن گزینه‌هایی مانند «ضبط پادکست» یا «ایجاد فهرست پخش» باز می‌شود. ضربه زدن روی گزینه ضبط، فرآیند ضبط را آغاز می‌کند. کاربران می توانند همه چیز را یکجا ضبط کنند یا چندین ضبط را با فاصله انجام دهند. پس از پایان ضبط، می‌توانید کلیپ را ویرایش کنید و موسیقی پس‌زمینه را از طریق پیش‌تنظیمی از آهنگ‌های موجود اضافه کنید.

پس از ویرایش پادکست، کاربران عنوانی را انتخاب می کنند، توضیحات خود را ایجاد می کنند و پادکست ها و آهنگ های دیگر را برای انتشار تگ می کنند. اسپاتیفای هیچ جزئیاتی درباره زمان عرضه این ابزار ایجاد پادکست درون‌برنامه‌ای در بازار گسترده‌تر به اشتراک نگذاشته است. اشتراک‌های پولی پادکست و پادکست‌های ویدیویی نیز بخشی از پلتفرم Anchor بودند، بنابراین جای تعجب نیست که ابزار ایجاد نیز انتقال را انجام می‌دهد.

اسپاتیفای در سال 2019 دکمه “ایجاد پادکست” را در برنامه اصلی اسپاتیفای آزمایش کرد. اما این دکمه باعث شد تا کاربران برای شروع روند، برنامه “Anchor” را دانلود کنند. اسپاتیفای احتمالاً متوجه شده است که کاربران مایل نیستند به یک برنامه “ناشناخته” برای ایجاد پادکست خود اعتماد کنند، حتی اگر این محصول توسط اسپاتیفای خریداری شده باشد. قرار دادن این ویژگی در داخل برنامه، ناسازگاری را کاهش می‌دهد و دسترسی به پادکست را برای «همه» آسان‌تر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed