آموزش قطع ارتباط اسپاتیفای از فیس بوک

با آموزش قطع ارتباط اسپاتیفای از فیس بوک در خدمت شما هستیم؛ چراکه یکی از درخواست‌های بسیار شما درباره آموزش‌های اسپاتیفای، نحوه قطع ارتباط این برنامه از فیسبوک است.

پس در ادامه همراه ما باشید تا تمام نکات مربوط به آموزش قطع ارتباط اسپاتیفای از فیس بوک را بیان کنیم.

قطع ارتباط اسپاتیفای از فیس بوک

برای قطع ارتباط این دو برنامه از یکدیگر در ابتدا باید یک رمز جدید برای برنامه Spotify انتخاب کنید که به اینکار بازیابی رمز عبور در اسپاتیفای گفته می‌شود و در مقاله‌ای جدا به توضیح این مطلب پرداختیم که می‌توانید درصورت انجام صحیح اینکار مطلب ما را مطالعه فرمائید.

حال که رمز عبور خود را عوض کرده‌اید، برنامه دسکتاپ Spotify را باز و روی فلش رو به پایین کنار نام خود کلیک کنید؛ درست مطابق شکل زیر:

تنظیمات را انتخاب کنید.

روی گزینه DISCONNECT FROM FACEBOOK “قطع اتصال از فیس بوک” کلیک کنید.

روش قطع فیسبوک از اسپاتیفای

به آموزش قطع ارتباط اسپاتیفای از فیس بوک پرداختیم اما باید بدانید که اگر با فیس‌بوک برای Spotify ثبت‌نام کرده باشید، نمی‌توانید حساب‌ها را از طریق Spotify قطع کنید؛ بنابراین برای انجام این‌کار، باید به حساب کاربری فیس بوک خود بروید یا می توانید یک حساب کاربری جدید در اسپاتیفای ایجاد و روش‌های ورود دیگری چون ایمیل، گوگل یا اپل را انتخاب کنید.

اما برای حذف حساب کاربری اسپاتیفای در فیسبوک کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

برای انجام این کار، ابتدا مرورگر وب در Windows، Mac، Linux یا Chromebook را باز و وارد حساب کاربری خود در فیسبوک شوید و سپس در گوشه سمت راست بالا، روی نماد فلش رو به پایین کلیک کنید.

از منوی نماد فلش رو به پایین، گزینه Settings & Privacy «تنظیمات و حریم خصوصی» را انتخاب کنید.

در منوی Settings & Privacy «تنظیمات و حریم خصوصی»، روی گزینه Settings «تنظیمات» کلیک کنید.

بعد از ورود به صفحه General Account Settings “تنظیمات عمومی حساب”، در نوار کناری سمت چپ، روی گزینه Apps and Websites «برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها» کلیک کنید.

در بخش Apps and Websites «برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها»، فهرستی از برنامه‌های متصل به حساب فیسبوک خود را مشاهده خواهید کرد؛  در اینجا برنامه “Spotify” را پیدا و سپس روی گزینه Remove “حذف” کنار آن، کلیک کنید.

در مرحله آخر بعد از زدن گزینه Remove، پنجره حذف Spotify برای شما نمایش داده می‌شود که در گوشه سمت راست پایین این پنجره باید روی گزینه Remove «حذف» کلیک کنید.

آیا می‌توانم ورود به سیستم Spotify خود را از فیس‌بوک به ایمیل تغییر دهم؟

سوالی که درباره آموزش قطع ارتباط اسپاتیفای از فیس بوک دارد، همین مسئله است؛ پس اگر حساب خود را با فیس بوک ایجاد کرده و می‌خواهید آن را با ورود به ایمیل تغییر دهید، یک راه شناخته شده وجود دارد:

  1. از حساب خود در وب سایت Spotify خارج شوید.
  2. از صفحه ورود به سیستم Spotify دیدن کنید و از گزینه Forgot your password “رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟” به صفحه بازنشانی رمز عبور Spotify بروید  .
  3. در زیر  آدرس ایمیل یا نام کاربری ، آدرس ایمیل مرتبط با حساب فیسبوک خود را وارد کنید.
  4. رمز عبور خود را با استفاده از لینک ایمیل بازنشانی و ارتباط Spotify را در فیس بوک قطع کنید.
  5. به صفحه ورود به سیستم Spotify برگردید و از رمز عبور و ایمیل بازنشانی برای ورود به حساب خود استفاده کنید.

نکته‌ قابل توجه این است که اگر از ایمیل فیسبوک خود مطمئن نبودید در ابتدا باید با استفاده از فیس بوک دوباره وارد حساب کاربری خود شوید و در بخش نمای کلی حساب Spotify ، ایمیل لیست شده در آنجا را پیدا کنید و مجدد مراحل 1 تا 4 را انجام دهید.

در نهایت

آموزش قطع ارتباط اسپاتیفای از فیس بوک به پایان رسید و این هم بدانید که انجام اینکار به وسیله برنامه اسپاتیفای دسکتاپ انجام می‌گیرد.

اگر بازهم سوالی درباره نحوه غیر فعال کردن فیسبوک از برنامه اسپاتیفای داشتید، حتما در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

اگر اکانت ندارید از صفحه خرید اکانت اسپاتیفای ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed