آموزش انتقال پلی لیست و آهنگ در اسپاتیفای

آموزش انتقال پلی لیست و آهنگ در اسپاتیفای بر دو مبنای انتقال به‌صورت درون برنامه‌ای و به مدد نسخه‌های دسکتاپ و وب صورت گرفته یا توسط ابزارهای آنلاین انجام می‌شود. بسیاری وقتی برای اکانت قدیمشان مشکلی پیش بیاید و ناچار به ریست یا ساخت اکانت جدید شوند، به علت ناآگاهی، قید پلی لیست‌های محبوب قدیمشان را می‌زنند. این در حالی است که شما با طی مراحلی راحت قادرید، درون برنامه اسپاتیفای به جابه‌جایی پلی لیست خود بپردازید. مشکل ساختن یک اکانت جدید و نیاز به فهرست آهنگ‌هایتان در اکانت قدیمی، گاهاً برای بسیاری پیش می‌آید. آموزش انتقال پلی لیست و آهنگ در اسپاتیفای راه‌حل این مشکل را به دو صورتی که در بالا ذکرشد ارائه می‌کند.

انتقال پلی لیست و آهنگ در اسپاتیفای به‌صورت درون برنامه‌ای:

انتقال پلی لیست و آهنگ در اسپاتیفای با دو روش مختلف انجام‌پذیر میباشد. فقط کافی است، مراحلی را که در ادامه ذکر می‌کنیم، با دقت دنبال نمایید. بدین ترتیب به نتیجه دلخواهتان می‌رسید. فقط به خاطر داشته باشید، روش ذکرشده برای نسخه دسکتاپ قابل‌اجرا است.

روش اول انتقال پلی لیست و آهنگ در اسپاتیفای به‌صورت درون برنامه‌ای:

وارد حساب کاربری در اکانت قدیمی خود شده و روی آهنگ یا پلی لیست موردنظرتان راست کلیک نمایید. سپس گزینه Coollaborative Playlist را جهت اعمال قابلیت ویرایش به اکانت، کلیک کنید. حال به‌راحتی آهنگ را با موس به دسکتاپ انتقال دهید. با وارد شدن به‌حساب کاربری جدید این امکان وجود دارد که آهنگ را از روی دسکتاپ به پلی لیست اکانت جدیدتان منتقل نمایید.

روش دوم انتقال پلی لیست و آهنگ در اسپاتیفای به‌صورت درون برنامه‌ای:


درروش دوم آموزش انتقال پلی لیست و آهنگ در اسپاتیفای از کپی لینک پلی لیست کمک می‌گیرند و به بازخوانی آهنگ‌ها می‌پردازند. برای همین منظور به سراغ نسخه قدیمی دسکتاپ یا وب این سامانه بروید. سپس پلی لیست موردنظرتان را پیدا نمایید. با راست کلیک نمودن بر روی آن گزینه Share نمایان می‌شود. حال باید از فهرست آن به مدد عبارت Copy Playlist Link لینک آهنگتان را کپی نمایید. سپس با ورود به اکانت جدید در بخش جستجو لینک را پیست نمایید. با لمس ENTER لیست نمایان می‌گردد. حال می‌توانید با زدن گزینه Save to your Libarary پلی لیست را به‌حساب جدیدتان منتقل سازید.

انتقال پلی لیست و آهنگ در اسپاتیفای به کمک ابزارهای آنلاین:

روش‌های پیشین آموزش انتقال پلی لیست و آهنگ در اسپاتیفای زمانی که قرار است یک یا حداکثر دو پلی لیست را به اکانت جدید خود منتقل سازید، کاربردی هستند. ولی هنگامی‌که سخن در باب تعداد فراوانی از این پلی لیست‌ها به میان می‌آید، نیاز به روشی سریع‌تر و صدالبته قدرتمندتر احساس می‌شود. در این زمان استفاده از ابزارهای آنلاینی مانند Trikatuka، Tunemymusic، Spotmybackup و … بهترین راه‌کار هستند. رایگان بودن و ارائه خروجی‌هایی منظم و در قالب فایل‌هایی مانند Excel، CSV و … این نرم‌افزارها را کارا نموده است. در اینجا ما برای نمونه به یکی از این نرم‌افزارها و روش کار آن اشاره می‌کنیم.

استفاده از نرم‌افزار Spotmybackup به‌منظورانتقال پلی لیست و آهنگ در اسپاتیفای:

وارد وب‌سایت Spotmybackup شوید. فهرست تمامی آهنگ‌های خود را در اکانت قدیمتان جستجو نمایید. منتظر اتمام بارگیری تمامی آهنگ‌ها بمانید. سپس با لمس گزینه Exort از تمامی آن‌ها یک فایل در قالب JSON تهیه کنید. به‌منظور اتمام کار فقط کافی است، حساب جدیتان را بازنموده و Import را به‌منظور دریافت و انتقال تمامی آهنگ‌های موجود در فایل JSON کلیک نمایید. بدین ترتیب به‌آسانی به لیست آهنگ‌هایی که شاید ماه‌ها و سال‌ها برای جمع‌آوری آن زمان صرف نموده‌اید، دست می‌یابید.

می توانید خرید اکانت اسپاتیفای را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست